Zostań ostoją pokoju

Już po raz siódmy kapituła wręczy nagrodę „Ostoja Pokoju” imienia Matki Ewy. Jeżeli znasz idealnego kandydata, zgłoś go już dziś

Laureatami nagrody mogą zostać osoby lub podmioty, które przez własną aktywność stanowią wyraz bezinteresownego oddania drugiemu człowiekowi w działalności społecznej i charytatywnej. Nagroda zostanie przyznana w dwóch kategoriach: osoby fizyczne i podmioty zbiorowe. Kandydatami mogą zostać m.in. osoby fizyczne i prawne, podmioty wyznaniowe oraz jednostki organizacyjne pozbawione osobowości prawnej, które działają w obszarze działań społecznych lub charytatywnych.

Kandydatów można zgłaszać do 30 czerwca 2018 r. za pomocą formularza, składając go osobiście w kancelarii Urzędu Miasta w Bytomiu lub wysyłając na adres Wydziału Polityki Społecznej UM w Bytomiu oraz elektronicznie: zz@um.bytom.pl.

Patronką nagrody jest Ewa von Tiele-Winckler, symbol niesienia bezinteresownej pomocy oraz aktywności na rzecz środowiska lokalnego. Nagroda ma upamiętnić dzieło życia Matki Ewy – „Ostoję Pokoju”.

W załączniku formularz zgłoszeniowy oraz regulamin nagród.
Załączniki
Formularz zgłoszeniowy [PDF 230,2kB]
Regulamin nagrody [PDF 67,7kB]